Na naszej stronie stosujemy pliki cookies w celach statystycznych, marketingowych oraz w celu dostosowania naszych usług do indywidualnych potrzeb użytkowników. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody na stosowanie plików cookies, mogą Państwo zmienić stosowne ustawienia w przeglądarce.

Fabryka Nowych Mediów

Integrity Media to profesjonalny zespół kreacji i produkcji nowych mediów. Tworzymy kreację elektroniczną i drukowaną. Rozwijamy strony i aplikacje internetowe. Budujemy content dla Digital Signage i Infokiosków .Projektujemy dlaDesktop


Infokiosk


Digital Signage


Mobile

O nas

Komunikacja wizualna to najbardziej skuteczny język promocji. Obraz i interakcja to delikatna nić porozumienia pomiędzy firmą a klientem. Jednocześnie coraz bardziej skuteczna - media elektroniczne stale powiększają udział w rynku reklamowym. Nasza agencja to grupa specjalistów bez efektownych nazw stanowisk, za to z wieloletnim doświadczeniem w kreacji, technologii i zarządzaniu dostosowanym do specyfiki nowych mediów. Od wielu lat realizujemy serwisy internetowe, prezentacje interaktywne, aplikacje mobilne i komputerowe, gry, animacje, i reklamy do druku i internetu.
więcej

Nasze pracewięcej

Nasi Klienci